м. Черкаси. РЦПІО Педагогічний Інтернет-клуб «Крок в майбутнє»

Новини

ПРОВЕДЕНО  ПСИХОЛОГІЧНУ СТУДІЮ  «АРТ-ТЕРАПЕВТИЧНІ ПРАКТИКИ В РОБОТІ З ГІПЕРАКТИВНИМИ ДІТЬМИ»

15 червня 2022 року  на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» фахівцями ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти інституту була проведена творча майстерня  «Арт-терапевтичні практики в роботі з гіперактивними дітьми» для педагогічних працівників, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами та проходять пролонговані курси підвищення кваліфікації за накопичувальною системою за комплексом сертифікаційних заходів.

Метою творчої майстерні було висвітлення основних понять, методів та технік арт-терапїї   в корекційно-розвиткової роботи з гіперактивними дітьми з особливими освітніми потребами.

Методист  ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти  Валерія БАСИК ознайомила фахівців з  принципами та особливостями сучасної арт-терапії  з дітьми різних вікових категорій

Були продемонстровані різноманітні техніки  арт-терапевтичної  роботи  з гіперактивними дітьми та із особами з особливими освітніми потребами. Фахівці мали можливість переглянути відео вправи, які містять опис застосування арт-терпевтичних підходів до роботи з гіперактивними дітьми різних вікових категорій.

По завершенню заходу учасники подякували фахівцям за актуальність отриманої інформації  та відмітили його практичну значимість.

У вебінарі прийняло участь  70 педагогічних працівників  закладів освіти Черкаської області.

Захід підготували та провели  методист  ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти інституту Валерія БАСИК та Інна ЛИТВИН, завідувач  ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

3 груд. 2019

Панорама інновацій професійного розвитку педагогічних працівників Черкащини в контексті Нової української школи

Заходи в рамках освітнього коученгу
23 трав. 2019